THE ETERNALS: ANGELINA JOLIE Marvel Sinematik Evreninde Rol mü alacak?

Angeline Jolie, Marvel Sinematik Evrenine katılabilir gibi görünüyor.

Hollywood Reporter haberine göre; Jolie, Marvel Stüdyolarından çıkacak olan The Eternals filminin yıldızı olacak. Henüz kendisinin ne rolde olacağı netleşmiş değil. Ancak Marvel, bu haber hakkında yorum yapmaktan kaçındı.

Eternals’ın yapımının bu yıl başlaması planlanmakta. Oysa ek oyuncu seçimi ile ilgili detaylar şu an için oldukça az durumda.  Filmin Sersi ve kozmik enerji ile beslenen Ikaris arasındaki bir aşk hikayesini anlatacağı belirtilmiş.

Marvel Stüdyoları, 2020 yılında gelecek olan filmin kadrosunda eşcinsel bir erkek başrol düşündüğüne dair açıklamalarda bulunmuştu. Şu anlık filmin kadrosu hakkında ekstra haberler olmadığı için halen bu olasılık varlığını sürdürüyor denebilir.

Oscar ödüllü aktris Angelina Jolie, Disney’e yabancı değil. Stüdyonun klasik animasyon filmlerinin ilk canlı aksiyon uyarlamalarından biri olan Maleficent’da başroldeydi. Aynı zamanda Mark Millar ve JG Jones’un çizgi romanının uyarlanması olan Wanted filminde rol aldı .

Chloé Zhao tarafından Matthew ve Ryan Firpo‘nun senaryosuyla yönetilecek olan Eternals’ın 2020’de vizyona girmesi planlanıyor.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Sizce Angeline Jolie, Marvel Sinematik Evreninde diğer ünlü isimler kadar başarılı olabilir mi?