LUCIFER ve Bazı Dizilerin Pilot Bölümleri İnternete Sızdı

Güz dönemi Tv sezonuna haftalar kala, Fox’un Lucifer dizisi de dahil olmak üzere birkaç yeni dizinin pilot bölümleri internete sızdı. Lucifer, Minority Report, Blindspot, ve Carmichael Show gibi dizilerin pilot bölümlerini de içeren sızıntıda, piyasaya sürülmeleri amaçlanan tarihten haftalar önce korsanlar pilot bölümlerin yüksek kalite versiyonlarını ele geçirmeyi başararak internet ortamında yayınladı.

Variety’nin haberine göre,koordineli bir çalışmayla 10 Ağustos  Pazartesi günü saat gece 2 ile öğlen 12  arasında Lucifer, Minority Report, Blindspot and Carmichael Show internete sızdı.Fox’un çizgi roman uyarlaması Lucifer 141,498 defa, Steven Spielberg’in 2002’deki filmi Minority Report’dan uyarlanan dizisi 111,269 defa,  Greg Berlanti’nin yapımcılığını üstlendiği Blindspot 81,887 defa indirildi. Aile komedisi  Carmichael Show için ise bir veri elde edilemedi.

Pilot bölümlerin montajlanmış hali mi yoksa henüz tamamlanmamış versiyonları mı olduğuna dair bir açıklama yapılmadı.

26 Ağustosta NBC’de Carmichael Show’un prömiyeri planlanıyordu.21 eylül’de Minority Report Fox’ta,yine aynı tarihte NBC’de ise Blind Spot’un prömiyeri yayınlanacaktı. Lucifer’in prömiyeri ise 2016 yılına bırakılmıştı.

Dizi stüdyoları sızıntılarla ilgili henüz bir açıklama yapmadı.

OUTCAST’e 6 yeni oyuncu

South Carolina’da çekimlerine devam edilmekte olan Robert Kirkman ve Paul Azaceta’nın oynadığı, genç bir adamın şeytanla yaptığı anlaşma ve sonrasını anlatan Outcast kadrosuna 6 yeni oyuncu ekledi.

PARKER YOUNG 4. Sezonda Arrow’da

ETOnline’nın haberine göre Enlisted’ın starı Parker Young, Thea Queen’e ilgi duyan birini canlandırmak üzere Arrow dizisine katılıyor.