in , ,

BLACK PANTHER Kostümü Ortaya Çıktı

Captain America: Civil War filminde yer alacak karakterlerden biri olan Marvel’ın en zengin karakterlerinden Black Panther kostümü ile göründü. 

 

Sette Winter Soldier’ı oynayan Sebastian Stan’i de görmekteyiz. Civil War’ın fitilini ateşleyen Winter Soldier bile sette. Ancak halen görünmeyen birkaç isim var. Tom Holland’ın oynayacağı Spider-man ve de Iron-man rolündeki Robert Downey Jr.
Black Panther ‘in kostümü çevredeki ışıklar nedeniyle pek iyi görünmese de, teknolojik imkanlar ile filmde oldukça iyi hale getirilecektir diye düşünüyorum.

black panther setindenTakipçiler, D23 Expo in Anaheim ‘de yayınlanacak Captain America: Civil War tanıtımını da merakla beklemekte.

civil war

Civil War nedir? 

Çizgi romandaki hikayesi 2006 yılında ortaya çıkmıştır. İki eski dost olan süper kahramanın birbirine karşı olan savaşı ile başlayıp karakterlerin taraflara bölünmesi ile devam eden bir kahramanlar arası iç çatışmayı anlatır.

Steve Rogers ve Tony Stark arasında oluşan gerginlik filmde ne şekilde iyi yansıtılabilecek cidden merak konusu. Her ne olursa olsun Civil War, en merakla beklenen Marvel filmlerinden biri denebilir.

Bir yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sitemizde spam yorumlar engellenmektedir. Ne şekilde olduğunu öğrenin.

Written by FanzadeHaber

LUCIFER Bazı Dizilerin Pilot Bölümleri İnternete Sızdı

SUPER MARIO MAKER 50’den Fazla Amiibo’yu Destekliyor