Yeni MARVEL Filminde VAMPİR MORBIUS’un Düşmanı Belli Oldu

Venom, olumsuz eleştiriler alarak aşağıya çekilmiş olabilir, ancak film sinema salonlarında ikinci haftasında  gişede 380 milyon dolardan fazla kazanarak büyük bir gişe başarısına imza attı.

Sony’nin bir başka Marvel karakteri olan Vampir Morbius için çalışmaya başladığını biliyoruz. Bu kez Jared Leto’yu başroldeki kan emici rolünde göreceğiz. Film hakkında fazla bilgi olmamasına rağmen, yeni bir haber üzerinde çalışılan SUMC(Sony’nin Marvel Karakterleri Evreni) filminin kötü adamının kim olduğunu söylüyor.

That Hashtag Show‘un yeni haberine göre, Leto’nun oynadığı karakter, Loxias Crown‘a karşı savaşacak.

Karaktere aşina olmayanlar için, Crown’ın hem Spiderman hem de X-Men mutantı Marrow ile savaşan vampir benzeri bir varlık olduğunu söyleyebiliriz. Keskin pençeleri, süper gücü ve hızı ile Crown’un  beslenmek için birçok New York vatandaşını yakaladığı bilinmektedir.

VAMPİR MORBIUS

Bununla birlikte, Crown’un kökeni çizgi romanlarda büyük ölçüde bilinmezken,  karakterin hikayesinde bazı önemli değişiklikler yapacak. Filmde hem Crown hem Morbius kan içme hastalığını taşıyacak. Fakat  ikisi de yeni güçlerini farklı şekilde kullanacak. Crown kana susamış birine dönüşürken, Morbius kana susamış olmamak için elinden geleni yapar ve eski dostunu kurtarmaya çalışır.

Morbius: The Living Vampire için henüz bir yayınlanma tarihi yok. Ancak duyurulduğunda paylaşacağız.

Sony’nin haklarına sahip olduğu diğer Marvel karakterlerine dair haberimizi okumak için tıklayınız.