FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

Transformers: The Last Knight'dan Yeni Bumblebee

0

Transformers: The Last Knight çekimleri Küba'da devam ederken, 5. filmle ilgili ilginç detaylar da gelmeye başladı. Yönetmen Michael Bay son olarak Megatron'un filmdeki yeni görüntüsünü ortaya çıkarmıştı ve resime ekip üyesi olarak henüz bilinmeyen bir rolle Anthony Hopkins eşlik ediyordu.

Bay, yeni bir tweet atarak Autobot Bumblebee'nin yeni görüntüsünü ortaya çıkardı.

Bumblebee new

Tweet'te anlatıldığına göre, yeni model, General Motors'dan iyi insanların özel ürettiği bir Camaro.Yeni tasarım Bumblebee'nin önceki formlarından daha gösterişli. Akla gelen soru ise, robot olarak görüntüsü değiştiğine göre araba olarak görüntüsü de değişecek mi? Bumblebee ve Optimus Prime'ın görüntüleri Transformers: Age of Extinction filmi için yeniden tasarlanmıştı ve eğer şimdi bu filmde de görüntüleri değişirse bu büyük bir sürpriz olacak. Transformer'lar büyük ihtimalle araç gövdelerini tıpkı insanların saç şekillerini değiştirdikleri gibi yeniliyorlar çünkü bazen sadece ihtiyaç duyarsınız.

Bumblebee'nin kendi spinoff filmi de yolda olduğundan The Last Knight'ta ilk Autobot olarak, tam anlamıyla ortaya çıkması mantıklı görünüyor. Ayrıca, Bumblebee, her filmde olan tek karakter, dolayısıyla bir filmde olmaması tuhaf olurdu.

Transformers: The Last Knight'ın 23 Haziran 2017'de gösterime girmesi planlanıyor.

Önceki yazımız olanBatman v Superman'in Ultimate Edition Fragmanı ve Blu-Ray Detayları Paylaşıldı yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.