NINTENDO SWITCH Konsollarına 25 Dolarlık Hediye Kartı

Nintendo Switch yakın zamanda belirli bir resmi fiyata sahip  olmayacak. Mağazalar bazen muhtemel Switch indirimlerinden kurtulmak için oyunlar ve aksesuarlar gibi ufak hediyelerle paket halinde konsolları satmaya çalışıyor. Ancak bugün, bazıları 25 dolar değerindeki hediye kartlarıyla birlikte Switch konsollarını satışa sunmaya başladı.

25 dolar herhangi bir Switch oyunu fiyatını tamamen karşılamıyor ancak yine de oyun fiyatlarına bakacak olursanız bu alacağınız oyunda size oldukça büyük bir indirim sağlayacaktır. Ayrıyeten eğer isterseniz hediye kartınızı, Super Smash Bros. Ultimate oynayabilmek için Nintendo Switch Pro  kablosuz oyun kolu satın alarak ya da GameCube oyun kolu satın alarak kullanabilirsiniz.

Bu Nintendo Switch teklifi şuanda Amazon, Best Buy, GameStop ve Target gibi devlerde mevcut. Maalesef ki bu hediye kartı teklifi Walmart’ta geçerli değil. Yine de Walmart sizler için Nintendo Labo/Switch paketi sunuyor.Hangi mağazadan alırsanız alın 25 dolarlık hediye kartı teklifi geçerli olacaktır.

Eğer yılbaşı hediyesi olarak alışveriş yapıyorsanız Amazon, Best Buy ve Target 2 gün süreli olarak ücretsiz kargolama hizmeti sunuyor.