DISNEY, JOHNNY DEPP’siz KARAYİP KORSANLARI Çekmekte Kararlı

Karayip Korsanları uyarlaması Kaptan Jack Sparrow olmadan mümkün olabilir mi ? Ya da, şöyle diyelim “Johnny Depp olmadan?”

Deadpool yazarları Rhett Reese ve Paul Wernick geçtiğimiz zamanda Disney tarafından Karayip Korsanları uyarlamasını hazırlamaları için işe alındı. Johnny Depp’in dahil olmayışının dedikodusu işin başlarında ortaya çıktı. Disney Yapımları Başkanı Sean Bailey, Karayip Korsanları’nın Depp olmadan mümkün olup olmayacağı sorulunca:

“ Yeni bir enerji ve canlılık getirmek istiyoruz. Karayip Korsanları filmlerini çok seviyorum ama Paul ve Rhett’in ilgi çekici olmalarının sebebi beklenmedik işler yapıp farklarını ortaya koymaları. İşte bu yüzden onlarla anlaşma yaptık.”

Sean Bailey’in bu sözleri kullanması Johnny Depp’in bir sonraki uyarlamaya dahil olmayacağı anlamına geliyor. Bu durum aslında anlaşılabilir. Eğer onun dahil olduğu bir proje olsaydı, bu bir uyarlamadan ziyade Karayip Korsanları 6 filmi olurdu.

JOHNNY DEPP'siz KARAYİP KORSANLARI
Johnny Depp’siz Karayip Korsanları mı? Bensiz de olur mu acaba?

Tabi bu durum insanların bir uyarlama mı yoksa, devam filmi mi istediği sorusuna cevap vermiyor. Sadece gişedeki hasılatları “Johnny Depp’siz bir Karayip Korsanları filmi başarılı olabilir mi” sorusuna cevap verecek.

Kaynak: Cinemablend