JOHN CENA, KAPTAN AMERİKA İçin EVANS’ın Yerini Almaya Hazırmış

Chris Evans’n yerini kimse dolduramaz. Nokta. Ancak Steve Rogers, Captain America kalkanını kullanan tek Marvel Comics karakteri değil. Evans Avengers: Endgame’den sonra Captain America’yı oynamayı bitirdiğini şiddetle belirtti. Yönetmenlerden biri de kesin olarak bitmediğini söyledi. Ancak biz biliyoruz ki MCU kahramanını oynamak için bir başka potansiyel oyuncu mevcut. Hayranlar onun karakterinin Bucky ya da Falcon olabileceğini söyledi ancak John Cena’yı kast etmediler ve muhtemelen de haklılar!

its john cena gif ile ilgili görsel sonucu

Ancak John Cena bu karaktere can vermeye bayılır ve dedikodu kazanı sosyal medya gönderileriyle çalkalanıyor. Geçtiğimzi günlerde Ellen DeGeneres, John Cena ’ya Captain America söylentilerini sordu. Bumblebee yıldızı ise bu soruya hiç de bilmiyormuş gibi cevap vermedi.

“ Eğer öyle bir şey varsa, eğer Captain America insanları şu anda dinliyor ve izliyorlarsa, bu rolü kesinlikle alırım. Kesinlikle oynarım. Bence ben iyi bir Captain America olurum. Zaten herkesin çocukluğunu mahvetmiş durumdayım, yani işler daha kötü bir hal alamaz.”

“ Herkesin çocukluğunu mahvetmiş durumdayım “ esprisi yeni saç kesimine bir göndermeydi. (Bunu The Ellen DeGerenes Show’da izleyebilirsiniz) Bu durum onun sıfır saç kesimini seven bazı WWE hayranlarını kızdırmış gibi gözüküyor.B