James Wan, Yeni Mortal Kombat Filmini Aceleye Getirmek İstemiyor

2010 yılında çekilen Mortal Kombat: Rebirth filminden bu yana yeni bir Mortal Kombat filmi gelmedi. 

James Wan (The Conjuring, Furious 7, Aquaman), IGN’e yaptığı açıklamada, yapım ekibine dahil olduğu yeni Mortal Kombat filminin geliştirilmesine devam edildiğini fakat filmi görmek için biraz daha zamana ihtiyaç olduğunu söyledi. 

TCA (Television Critics Association) basın turunda pilot bölümünü yönettiği  CBS’in yeni MacGyver serisnin tanıtımı için bulunan Wan, IGN’in Mortal Kombat ile ilgili sorularını yanıtladı. Wan yaptığı açıklamada:

“Hala pişiyor. Çocukken onunla büyümeyi sevdim ve bu özellikte bir projede olmak benim için çok özel. Oyunun yanı sıra filmler de beni eğlendirdi. Buradaki kilit nokta denemek ve doğru yapmak. Ben bu işi aceleye getirmeyi istemiyorum. Şu anda, bunun doğru yönde ilerlediğinden emin olmak için deneme aşamasındayız. Bence bu, aceleye getirip şişirmekten ve kimsenin beğenmeyeceği bir şey ortaya koymaktan çok daha önemli. Karakterleri seviyorum. Bence oldukça renkli karakterler. Bu temelde Enter the Dragon’un müthiş bir ele alınış şekli. Enter the Dragon’un fantastik versiyonu, video oyun versiyonu var. Ve bunlar böyle ilginç karakterler oluşturarak sona erdi. Bence keşfetmek için harika bir dünya. Bu bizim üstümüzde başka bir boyutta gerçekten efsanevi ve büyük bir dünya. Oynamak gerçekten eğlenceli. Bekleyip göreceğiz. ” dedi.

Biz beklemeye hazırız. Bakalım beklediğimize değecek bir Mortal Kombat filmi gelecek mi?