İşte CAPTAIN MARVEL Fragmanı! MCU’daki En Güçlü Kahramana Hazır mısınız?

Captain Marvel’in MCU’daki ilk fragmanını görmek için biraz  bekledik ve sonunda merakla beklenen filmin ilk resmi fragmanı karşımızda.

Yeni fragman Brie Larson‘ın oynadığı Captain Marvel karakterini bize sunmakta, ama aynı zamanda Marvel hayranlarına  kesinlikle tanıdık gelecek bazı diğer karakterleri ve konseptleri de görüyoruz. Genç Nick Fury’den, Skrull’ların MCU başlangıcına kadar, hepsi burada. Captain Marvel fragmanı aşağıda;

https://youtu.be/EUGGqZ3TJEs

 

Marvel Stüdyoları, hem Captain Marvel’i geliştirmeye hem de fragmanı yayınlamaya zaman ayırdı. Fragmanı izlediğimizde filmi beklemeye değecek gibi görünüyor. Fragmanda çok şey sunulmuyor olsa da, halen işlenmesi gereken çok şey var ve Carol Danvers’a dair daha çok şey görmek için sabırsızlanıyoruz.

Marvel Stüdyoları Şefi Kevin Feige, yakın zamanda MCU’ya gelecek olan bu karakterin ne kadar güçlü olduğunu söyledi.

Feige, “Bugüne kadar tanıttığımız herhangi bir karakterden daha güçlü” dedi. “ Nick’in filmin(Infinity War) sonunda bastığı düğmeden bunu anlayabiliyoruz. Daha önce hiç olmadığı kadar büyük bir düşmana karşı olduklarını fark ettiklerinde Captain Marvel’ı çağırıyor. Ve Captain Marvel’ın yanlarında olması umarım güç dengesini ihtiyaç duydukları şekilde değiştirecektir.”diye ekledi.