FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

İnanılmaz Aile 2018'in Yazında İkinci Filmiyle Geri Dönüyor

0

Disney•Pixar'ın efsane olarak nitelendirilebilecek animasyon filmi, İnanılmaz Aile'nin (The Incredibles) merakla beklenen ikinci filminin tarihi öne alındı.

İnanılmaz Aile

İlk filminin ardından uzun bir süre geçti. İlk gösterime girmesiyle çok beğenilmiş, gişe rekorları kırmıştı ve haliyle devam filmi gelmesi gerekiyordu ve çok bekletse de sonunda geldi. -Gerçi izleyici kitlesi çoluk çocuğa karışacak yaşa geldi ama yine de özlemimiz dinecek-  2019'da gösterime gireceği söylenen " İnanılmaz Aile 2"  filmi, 15 Haziran 2018'de vizyona girecek "Oyuncak Hikayesi 4"  filminin gösterim tarihiyle yer değiştirdiğini Disney Ceo'su Bob Iger açıkladı. Ayrıca filmin animatörlüğünü ve yönetmenliğini yapacak olan Brad Bird, senaryonun ve projenin daha hazırlık aşamasında olduğunu belirtti.

Şimdilik 15 Haziran 2018'de dönecek gibi görünen film, umarım ilk filmin gölgesinde kalmaz ve bizi çocukluğumuza geri götürür.

Önceki yazımız olan Game of Thrones'ta Büyük Sızıntı: Beklenen Buluşma 7. Sezonda Gerçekleşek Mi? yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.