FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

Ryan Reynolds ve Samuel L. Jackson Yine Bir Arada: HITMAN'S WIFE'S BODYGUARD

0

Ryan Reynolds ile Samuel L. Jackson gibi iki yıldız ismi başrollerinde bulunduran, 2017 yazının en eğlenceli filmlerinden biri olan aksiyon, suç, komedi tarzındaki The Hitman's Bodyguard (Belalı Tanık) filminin devamı geliyor: Hitman's Wife's Bodyguard. Ryan Reynolds geçtiğimiz günlerde Instagram üzerinden paylaştığı bir fotoğrafta filmi müjdeledi.

Filmin oyuncuları Salma Hayek ve Sam Jackson ile film setinden bir görüntü paylaşan Reynolds #HitmansWifesBodyguard etiketini kullandı.

Filmle ilgili henüz fazla detay bilinmezken ilk filmin kadrosunda Gary Oldman, Elodie Yung gibi isimler de bulunan seride usta oyuncu Morgan Freeman'ın da filmin kadrosuna katıldığı haberi geldi. Antonio Banderas, Frank Grillo gibi isimler de filmde yer alacak.

Samuel L. Jackson da filmdeki karakterinin dövmelerini göstererek "O döndü!" notunu paylaştı:

Türkçeye Belalı Tanık olarak çevrilen filmin devamı olan Hitman's Wife's Bodyguard'ın "Belalı Tanığın Karısı" şeklinde çevrilip çevrilmeyeceği merak konusu.

Önceki yazımız olan RICK and MORTY 4. Sezon Tarihi Açıklandı! Yeni Sezon Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey! yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.