Harrison Ford’dan INDIANA JONES 5 İçin Umut Veren Sözler

Star Wars serüveni devam ederken, birçok hayran Lucasfilm’in diğer sevilen film serilerinin durumununu merak etmekte. Bunlardan biri de Indiana Jones.  Bu seri hakkında pek de yeni bir şey olmuyormuş görünse de aslında sahne arkasında hareketlenmeler başlamış. Indiana Jones 5 sonunda geliyor mu?

Harrison Ford, Variety’e verdiği röportajda filmin çekimlerinin önümüzdeki hafta başlaması gerektiğini söyledi. “Beklemedeyim ve her şey yolunda gidiyor.” şeklinde de bir ekleme yaptı.

Bu, seriyi takip edenler için şaşırtıcı bir açıklama. Çünkü Indiana Jones 5’ için  bir daha asla bir araya gelmeyeceğini düşündüren sayısız gecikme olmuştu.

Eğer Lucasfilm ile H. Ford bizi kandırmıyorsa ve Spielberg hazırsa, şu anda tek yapmamız gereken Indiana Jones 5’in vizyona girmesini beklemek olacak.

Ford’un Chris Pine gibi daha genç bir aktör tarafından yenilediğine dair söylentiler vardı, ancak Today Show’daki son röportajında ​​bu iddiaları kendiliğinden kapattı.

“Kimse Indiana Jones olmayacak,” diyen Ford,  rolünü kimin üstlenmesi istediğini sorulduktan sonra cevap verdi. “Anlamadın mı? Ben Indiana Jones’um. Ben gidersem, o da gider , bu kadar”

Bu şaka yollu tatlı çıkışmasının ardından: “Bu, bunu Chris Pine’a bunu söylemenin bir yolu. Üzgünüm, dostum.” diye de ekledi.

Stephen Spielberg daha önce Nisan 2019’da çekimlere başlanacağını söylemişti, ancak bu hedef tarihinin kaçırılmasından sonra projenin gerçekte ne zaman bir araya geleceği konusunda bazı sorular vardı.

Indiana Jones 5 için belirlenen son yayın tarihi 9 Temmuz 2021.