FINAL DESTINATION Reboot’u İçin Yeniden Gerilmeye Hazır Olun!

Korku filmleri serileri zirvedeyken sevilen serileri tekrar çekmek kadar iyi bir fırsat yok. Bugün korku filmi yapımcıları bu fırsatı sonuna kadar zorluyor. Final Destination yani bizdeki adı ile Son Durak da zamanında çok sevildiği için tekrardan beyaz perdeye aktarılması planlanıyor.

Daha önce iki Saw (Testere) filminin senaristliğini yapmış Patrick Melton ve Marcus Dunstan şimdi de Son Durak serisinin tekrar yazımı için bir araya geliyor. Hollywood Reporter tarafından yapılan habere göre, Spesifik detaylar ve serinin vizyon tarihi henüz açıklanmamış olsa da bu uyarlama seriye yeni bir bakış açısı getirecek .

Bir Son Durak filmi izlemek, insanları öldürmenin zeki ve başarılı yollarını izlemek gibi diyebiliriz. Şimdi de Testere serisinin yazarları ile birlikte daha geliştirilmiş ve heyecan dolu bir Son Durak serisi bizleri bekliyor olabilir. Yeni bir bakış açısı tam olarak nasıl olacak bilmesek de Son Durak 6 aksine daha yenilikçi ve alışılmadık bir film serisi izlemeyi umut ediyoruz.

2000 ve sonrasında birçok film ile devam eden Final Destination serisi en son 2011 yılındaki Final Destination 5 filmi ile karşımıza çıkmıştı. Dünya çapında 700$ dolar hasılata ulaşan yapım, korku ve gerilim filmleri arasında iyi bir yere sahip.

Ayrıca Patrick Melton ve Marcus Dunstan’ın korku filmlerindeki tarzını beğeniyorsanız 9 ağustosta sinemalarda olacak Scary Stories to Tell in the Dark filmini izlemenizi tavsiye ederiz.