Eski KARA ŞÖVALYE Yıldızı Christian Bale, Marvel’in THOR: LOVE AND THUNDER Filmine Dâhil mi Oluyor?

İşte yeni senenin ilk şoku! Eski Kara Şövalye yıldızı Christian Bale şu anda Marvel Studios & Taika Waititi’nin Thor: Love and Thunder’ın kadrosuna katılmak için görüşmelerdeymiş.

Ünlü Aktör Christian Bale, Artık Gotham Şehrini Terk Ederek Marvel Evrenine Geçebilir!

Collider adlı web adresinin bahsine göre, Akademi Ödülü sahibi Christian Bale ‘in (Ford v Ferrari: Asfaltın Kralları) şu anda açıklanmayan bir rol ile Marvel Studios’un Thor: Love and Thunder‘ın (Thor: Sevgi ile Yıldırım) oyuncu kadrosuna katılmak için görüşmede bulunduğunu bildirildi.

Resmiyet süreci için henüz çok erken, ancak anlaşma olumlu olarak kapanırsa Christopher Nolan’ın ünlü Kara Şövalye üçlemesinde Gotham’ın ünlü kahramanı olarak oynadığı Bale için çizgi roman filmleri dünyasına beklenmedik bir dönüş olacaktır.

Thor: Sevgi ile Yıldırım, Marvel Sinema Evreni’nde dokuzuncu kez Şimşek Tanrısı olarak rolünü yine canlandıracak olan Chris Hemsworth ile her zaman ön planda olacak. Ayrıca Tessa Thompson “Valkyrie”, Natalie Portman “Jane Foster” ve Taika Waititi ise “Korg” karakterine hayat verecek.

Çekimler Hakkında Tarih ve Mekan da Netleştirildi!

Variety adlı sitenin bahsine göre, merakla beklenen Marvel filmi Thor: Sevgi ile Yıldırım’ın ön yapımının Sidney’e taşınmasıyla birlikte bu yılın Nisan ayında başlayacağını öğrenildi. Çekimler ise bu yılın Ağustos ayında başlayacak.

Bununla birlikte, yapımın hâlihazırda ülke çapında sürmekte olan yıkıcı Avustralya orman yangınlarından etkilenip etkilenmeyeceğini görmeye devam edeceğini kaydetti.

Filmi Ne Zaman İzleyeceğiz ve Konusu Nedir?

Filmin ilk fragmanının 2021 yılının Nisan veya Mayıs  ayında ortaya çıkması planlanıyor. Film ise Dünya’nın çoğunda olduğu gibi ülkemizde de 5 Kasım 2021 tarihinde ortaya vizyona girecek.

Kadro detayları gizli ancak geçen yıl San Diego Çizgi Roman Konferansı’nda filmin Jane Foster’ın sıradan insandan Mighty Thor’a nasıl geçiş yapacağını açıklandı. Ancak filmin Foster’ın kanser hikâyesini çizgi romanlardan uyarlayıp uyarlayamayacağı şu an belirsiz.