ENOLA HOLMES Rolünde Göreceğimiz MILLIE B.BROWN İmaj Değiştirdi

Stranger Things dizisi ile ününe ün katan genç oyuncu Millie Bobby Brown, yeni gelecek bir film olan  Enola Holmes için imaj değişikliği yaptı. Millie Bobby Brown, Stranger Things’in ilk sezonunda Eleven karakteri ile karşımıza çıktığında kısa saçları ile özdeşleştirmiştik. Ve genç oyuncuyu sonrasında hep kısa saçları ile gördük.  Ancak yeni film Enola Holmes’da kendisini  yeni bir görüntü ile karşılayacağız.

Millie B. Brown’ın Instagram üzerinden paylaştığı fotoğrafta Sherlock Holmes’un küçük kız kardeşi rolü olan Enola Holmes karakterini canlandırmak için hazırlandığını görüyoruz. Filmin setinde bir molada çektiği fotosunda hem uzun hem de bukleli saçları olduğu görülüyor.

https://www.instagram.com/p/B0q47eqH5rq/?utm_source=ig_embed

 

Film hakkında biraz bilgi vermek gerekirse; Enola Holmes, adı pek duyulmamış  ve genelde kenara atılmış bir karakter denilebilir.   Enola Holmes Mysteries isimli bir kitap serisinden uyarlanacak olan yapımın senaryosu hakkında ise merak edilen konulardan biri de, hikayenin ilk kitaptan mı uyarlanacağı yoksa serideki tüm kitaplardan karışık olarak mı üretileceği. Nancy Springer’ın yarattığı bu eserin sinemadaki versiyonunun yönetmeni Harry Bradbeer. Senaryo uyarlaması ise Jack Thorne tarafından yapılacak.

2020’de vizyona gireceği söylenen ama net vizyon tarihi henüz belli olmayan filmin kadrosundaki başlıca isimler; Fiona Shaw,  Helena Bonham Carter, Henry Cavill ve Sam Claflin. Cavill, filmde Sherlock Holmes’ü canlandırırken, Helena Bonham Carter da kardeşlerin annesi olarak karşımıza çıkacak.

Sizin bu yapım hakkındaki düşünceleriniz neler? Millie B. Brown’ın yeni imajını beğendiniz mi? Yorumda bulunmayı unutmayın.