ENDGAME’de Dokunaklı Bir HULK Sahnesi İzleyebilirdik

The Incredible Hulk Avengers: Endgame ile bir bağa sahip. Bu bağ ile ilgili bazı hayranların fikirleri internette dolaşmaya başladı. The Incredible Hulk aslında MCU içinde biraz göz ardı edilen bir karakterdi, özellikle Mark Ruffalo’nun Bruce Banner rolüne bürünmesiyle başladı bu olay.

Ama bu olay MCU’nun Hulk’ın sevgilisi ve Thaddeus Ross‘un kızı olan Betty’nin Hulk’s Snap ile hayata dönüşünü geri döndürmesine engel olamadı. Anthony Russo ve Joe Russo ile yapılan bir söyleşide Infinity War’da Thanos yüzünden ölenlerden biri de Betty’di. Yani Endgame’da Hulk’ın parmağını şıklatması ile Betty’i de hayata döndürdü. Belki Betty ile Bruce arasında gerçekleşen dokunaklı bir sahne izleyebilirdik.

Pek çok kişini dikkat etmediği bu detay ile MCU’da Bruce Banner ve Betty Ross arasındaki ilişkiyi tekrar beyaz perdede izleyebiliriz. Yönetimin Tyler’ın tekrar Marvel evrenine geri döndürülmesi ile ilgili planları olduğunu biliyoruz. Marvel’ın son zamanlarda tekrardan evrenin Hulk tarafını anlatma isteğinin olduğunu biliyoruz. Daha önceki yazılarımızda da bahsettiğimiz Disney+ ile yapılan bazı anlaşmalar var. Bu anlaşmalara göre birkaç dizi izleyeceğiz. Bu dizilerden biri olan She-Hulk dizisinde belki Liv Tyler kendine bir yer bulabilir.

Ruffalo’nun Hulk’ı için planlanan bir proje şu an için yok. Ama son yapılan röportaj ile Bruce’un veya Betty’nin bir yerlerde ortaya çıkacağı kesin. Peki ya siz beyaz perdede Liv Tyler’ı Betty Ross olarak görmek ister misiniz?