FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

Eddie Redmayne Doctor Who'da Rol Almak İstiyor

0

Eddie Redmayne, vizyona giren Fantastic Beasts and Where to Find Them filmi ile Harry Potter kainatına dahil oldu. İngiliz yıldız bu filmde Newt Scamander 'i oynuyor. Kendisi büyülü hayvanlar üzerinde çalışmak için dünyayı dolaşan bir Magizoolog rolünde.

Ama böyle bir rolden sonra hayranları aktörün bir gün Doctor Who'da rol alabileceğini ön görebiliyor mu? Açıkcası Redmayne bu konuda oldukça istekli görünüyor.

Comicbook haberine göre Radio1 Breakfast programında sunucu Nick Grimshaw ile gerçekleştirdiği son röportajda Reymane, TARDIS'e binmekle ilgileneceğini söyledi ve ekledi "Yapar mıyım? Evet! Harika bir dizi. Zaten fular, palto ve kravata bakarsanız  benzerliği görebilirsiniz"  Ayrıca "Doctor Who aktörlerinin de büyük bir hayranıyım. Math Smith'i seviyorum"

Ancak üzücü olan şu ki, Eddie Redmayne'nin BBC'nin dizisine geçiş yapmak için maalesef zamanı yok gibi görünüyor.

JK Rowling'in Fantastic Beasts'i beş film olarak uzatıldığından dolayı aktörün uzun süre bu büyülü dünya ile meşgul olacağı belli.

 

Önceki yazımız olan Beauty And The Beast'in İlk Fragmanı Büyülü Bir Dünyanın Kapılarını Açıyor yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek
Kaynak Comicbook

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.