Yeni DISNEY Filmi CHRISTOPHER ROBIN Yakında Bizlerle

Çocuk edebiyatının önemli eserlerinden biri olan ve aynı zamanda çizgi film uyarlamasıyla da bir hayli popülerleşen Winnie The Pooh eserinin ana karakteri Christopher Robin’in büyümüş halini konu edinen filmin ilk fragmanını yayınladı.

 

 

Filmin adı Winnie The Pooh’un yaratıcısının oğlundan geliyor.

Filmin adının esin kaynağı, Winnie The Pooh eserinin yazarı A. A. Milne’nin oğlunun ismidir ve kitaplarda kullanılan görsel, gerçek Christopher’a bir hayli benzemektedir. Bu da yazarın oğluna beklenmedik bir şöhretin kapısını aralamıştır. Bu şöhretten ne yazar ne de oğlu Christopher mutlu değildir. Hatta Christopher, üniversiteden mezun olduktan sonra babasını “ismini çalmakla ve kendisine yazarın oğlu olmak gibi boş bir ünden başka bir şey bırakmamakla” suçlamıştır.

Christopher Robin
Christopher Robin

Beni merakta bırakan noktaysa bu filmin neyi konu edineceği. Sadece Winnie The Pooh ve Christopher Robin’in ünü üzerinden rant sağlanıp, bilindik kalıpların dışına çıkmadan bir film mi yapacaklar, yoksa hem kitaptaki hem de gerçek Christopher’ın hikayelerinin harmanlandığı fantastik bir dünyaya mı götürecekler? Bekleyip göreceğiz.

-Omae wa mou shindeiru. -Nani?