FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

"MARMALADE BOY" İçin Film Uyarlaması Geliyor

Popüler manganın film adaptasyonu 27 Nisan'da gösterime girecek

0
"Marmalade Boy" ekranlara geri dönüyor!
Daha önce anime uyarlaması ve Tayvan'da dizi uyarlaması çekilen ünlü manganın film uyarlaması hazırlanmakta.

Aktris Hinako Sakurai ünlü aktör Ryo Yoshizawa'nın birlikte rol aldıkları Wataru Yoshizumi'nin popüler mangasının film uyarlaması olan Ryuuichi Hiroki'nin yönetmenliğini yaptığı, 27 Nisan'da gösterime girecek olan "Marmalade Boy" filminden yeni görseller 28 Şubat'ta yayınlandı.

Eserde, lise öğrencisi olan bir kız ile oğlanın ebeveynlerinin, kendi aralarında eş değişiminde bulunup yeniden evleniyor ve bu ikili aynı çatı altında yaşamaya başlıyor. Hikâye, beraber yaşamaya başlayan iki lise öğrencisi, Hikari (Sakurai) ve Yuu'nun (Yoshizawa) aşkını konu alıyor. İkilinin ebeveynleri olarak, Miho Nakayama, Rei Dan, Shousuke Tanihara, Michitaka Tsutsui rol alıyor.

 

Sakurai'nın oynadığı Hikari, neşeli, saf, güzeller güzeli, içtenlikle düşündüğünü söyleyen bir kız. Hikari'nin ailesi ve çevresindeki arkadaşları da elbette orijinal eserden beri sevilmeye devam edilen karakterler.

Marmalade Boy

Yoshizawa'nın oynadığı Yuu ise, zeki, her türlü sporda yetenekli yakışıklı, gerçekten bir prensi tasvir eden bir rol. Yayınlanan görüntülerde ise bu ikilinin aşkının alevlenmesinden hemen öncesi gösteriliyor.

 

Önceki yazımız olan Kazokue: İki Hayatın Arasında Kalan Bir Adamın Öyküsü yazımıza göz atmak ister misiniz?

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.