DISNEY ve FOX Birleşmesi Neredeyse Tamamlandı ve Rafa Kaldırıldı

Disney ve Fox’un anlaşması sonucu popüler kültürdeki büyük değişime yol açacak bir senenin eşiğindeyiz. Disney’in Doğrudan Tüketici ve Uluslararası Teklifler Başkanı’na göre bu birleşim şu anda son aşamalarında.

DISNEY ve FOX Birleşmesi

Kevin Mayer DISNEY ve FOX Birleşmesi hakkında konuştu.

Kevin Mayer de bu tarihi işleme en başından beri dahil oldu ve The Holywood Reporter ile bir röportaj yaptı.Yaklaşmakta olan değişiklikler için heyecanlı olduğunun altını tekrar çizdi.

“ Anlaşmanın sonlanması geceleri uykumu kaçırıyor, ancak neredeyse bitti ve rafa kaldırıldı.” “ Bu işe son vermek için de oldukça heyecanlıyım. Halkın eline bu hizmetleri vermek için de heyecanlıyım. Gerginlikten ziyade bu bir heyecan.”

Elbette ki bu anlaşma MCU hayranları için büyük bir an. Marvel Stüdyoları’nın başı Kevin Feige yakında çizgi roman mitolojisi içerikli yeni bir çizgi roman çıkartıyor olacak. Yapımcı Deadpool, Fantastik Dörtlü ve X-Men gibi seriler için ağzını sıkı tutuyor.

Disney’in Fox ile birleşmek için çok çaba göstermesinden sonra böyle büyük bir değişiklik için acele etmek istemeyebilirler. Ancak her halükarda, 2019’da bizleri yine çok çılgın bir yolculuk bekliyor.  

Kaynak: https://wegotthiscovered.com/movies/disney-dealmaker-says-fox-merger-almost-done-closed/