SUBNAUTICA Kısa Süreliğine Ücretsiz Oluyor

Epic Games Store geçenlerde yapmış olduğu duyurusunda “Epic Games mağazası olarak işbirliği yapmış olduğumuz geliştiricilerle anlaşarak sizlere iki haftada bir bir oyun hediye etmeye karar verdik.” demişti. Bunun her ne kadar Steam ve diğer satış platformları ile ticari bir yarış için yapıldığı ortada olsa bile sonuç olarak biz oyuncuların yüzü gülecek gibi görünüyor.

Yapılan ilk duyurunun ardından gelen haberle birlikte elde edebileceğimiz ilk oyun Subnautica olarak belirlenmiş durumda. Subnautıca 27 Aralık tarihine kadar Epic Games Store üzerinden ücretsiz alınabilir durumda olacak.

40 lira değerindeki bu oyunu almak için yapmanız gerekenler ise çok basit. Öncelikle Epic Games Store’u indirip  hesap oluşturmalısınız. Sonrasında ise Mağaza kısmına girip, en üstte bulunan Subnautica ikonuna basın ve yönergeleri takip edin.

Su altında No Man’s Sky tecrübesi yaşatan oyun, incelemelerden de  oldukça yüksek puanlar almayı başaröış bulunuyor. Subnautica, deniz ve okyanuslardaki yaşamı merak eden, dalgıçlığa özenen veya su altını keşfetmek isteyen herkesin oynayabileceği keyifli bir oyun.

Kendinizi stresten uzaklaştırabileceğiniz fazla bir çaba istemeyen oyunlardan biri olabilir Subnautıca.

Oyuncuların yaptıkları bu kampaya için minnet duyacakları Epic, 27 Aralık’a kadar sürecek olan Subnautıca kampanyasının hemen sonrasında ise  Super Meat Boy’u hediye etmeye başlayacak. Ondan sonraki oyunun ne olacağı ise merak konusu.Bir sonraki oyundan haberdar olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.