HAKAN: MUHAFIZ İkinci Sezondan İlk Fragman Yayınlandı!

Netflix‘in geçen yıl aralık ayında yayınlanan ve ilk Türk yapımı dizisi olan Hakan: Muhafız‘dan yeni sezona dair ilk görüntüler geldi. ”Hakan: Muhafız Yeni Bölümleriyle Çok Yakında Netflix’te!” başlığı ile Netflix Türkiye YouTube sayfasında yayınlanan fragmanda dikkat çeken nokta Cüneyt Arkın. Türkiye’de eski aksiyon filmlerinin vazgeçilmez ismi olan ünlü oyuncu dizinin yeni sezon kadrosuna katılmış gözüküyor.

Netflix’in kendi tanımlamasıyla Hakan: Muhafız’ın konusu: Günümüz İstanbul’unda yaşayan ve kadim bir gizli birlikle olan bağını keşfeden genç bir adam, şehri ölümsüz bir düşmandan kurtarmak için maceraya atılır.

İkinci sezon içinse ”Şehrin üstünde bulutlar git gide artıyor. Zeynep’in yardıma ihtiyacı var.” açıklaması geldi şimdilik.

Başrolünü Çağatay Ulusoy’un üstlendiği dizinin kadrosunda Hazar Ergüçlü, Ayça Ayşin Turan ve Okan Yalabık gibi isimler bulunuyor.

Kimilerince hiç de fena olmayan kimilerine göre vasat olan yapımın ilk sezonunu siz nasıl değerlendiriyorsunuz? İkinci sezon için heyecanlı mısınız? Yeni sezondan beklentileriniz neler? Yorumlarda düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Geek. Waiting for some action. Yazım hataları olursa kusura bakmayın, fark eder etmez düzeltiyorum.