Senaristlerden DEADPOOL 3 ve X-FORCE Filmleri Hakkında Açıklamalar

Deadpool senaristleri bir sonraki Deadpool filmi yani Deadpool 3 hakkında bazı açıklamalarda bulundular. Deadpool serisi geride bıraktığımız 3 sene içerisinde 2 film olarak yayınlandı. Wernick ve Reese’nin kaleminden çıkan senaryolar da oldukça beğenilmiş olmalı ki, filmler bayağı tuttu. Şimdi ise bir sonraki film bekleniyor. Ve tabi ki bir de X-Force filmi var. “X-Force nasıl ve ne zaman karşımıza çıkacak” konusu da kafalardaki sorulardan bir başkası…

Senaristler Rhett Reese ve Paul Wernick’in bu konu ile ilgili açıklamalarından şu ortaya çıkıyor. X-Force filmi Deadpool 3 filminden daha erken yayınlanacak. Yani Iron Man serisine benzetecek olursak; ikinci Iron Man filminden sonraki Avengers 1 gibi, X-Force filmi de ikinci Deadpool filminden sonra geliyor olacak. Yani sıradaki yapım, DP 3 değil X-Force olacak.  Filmin senarist ve yönetmen ekibinde Dew Goddard’ın bulunacağı planlar arasındaymış.  Ancak çenesi düşük anti kahramanımızın üçüncü solo filmi için netleşen bir şey mevcut değil.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? X-Force filmi için heyecanlı mısınız? X-Force filminde kimleri görmek istersiniz? Yorum yapın ve fikirlerinizi bizimle paylaşın.