BLACK WIDOW Çekimleri Ne Zaman Başlıyor?

Marvel‘ın uzun zamandır filmi çekilmesi istenen popüler kahramanı Black Widow‘un solo filmi ile ilgili gelişmeler var. “Black Widow çekimleri ne zaman başlıyor?” sorusuna verilecek cevap belli oldu.

Söylentilere göre filmin çekimleri önümüzdeki ay sonu yani 28 Şubat‘ta başlayacak.

Filmde Natasha Romanova (Black Widow)’yı hali hazırda Marvel Sinematik Evreni (MCU)’nde de bu rolde izlediğimiz Scarlett Johansson canlandıracak. Natasha ile yakın ilişkilerde olan karakterlerden Sebestian Stan’ın Winter Soldier’ı ile Jeremy Renner’ın Hawkeye’ı da filmde olabilir.

BLACK WIDOW Çekimleri

Filmin önemli bir özelliği ise MCU’nun ilk ‘Rated R’ yani ’18+’ filmi olabilir.

Geçtiğimiz iki yıl içinde Atomic Blonde, Red Sparrow gibi iki “kadın anakarakterli casusluk filmi” formülünün çalıştığını düşünürsek Disney gibi daha alt yaş kategorisine hitap eden bir şirket bünyesinde bulunan Marvel Stüdyoları’nın bunu denemek isteyeceğini düşünebiliriz.

Ayrıca Disney – FOX anlaşması ile Deadpool gibi ’18+’ bir karakterin de Marvel Stüdyoları bünyesine katılacağını düşünürsek Deadpool’dan önce ‘Rated R’ formatını Black Widow üzerinden deneyip görmek bir fırsat olabilir.

Evet, Black Widow çekimleri yakında başlıyor. Sizin bu filmden beklentileriniz neler? Black Widow’u seviyor musunuz? Yorumlarda bizimle paylaşın.

Geek. Waiting for some action. Yazım hataları olursa kusura bakmayın, fark eder etmez düzeltiyorum.