DC’nin Popüler Kötü Adamı JOKER’in Origin Filmi Kapımızı Çalabilir

JOKER’in Origin Filmi için heyecanlanmaya başlayabiliriz. Çünkü güzel haberler var.

Justice League filminin gişede oluşturduğu hayal kırıklığından sonra Warner Bros cephesinde bazı yeniden yapılanmalar gerçekleşmeye başlanmıştı. Daha önceden duyurulmuş olan filmlerin akıbeti sorgulanmaya başlanmıştı. Ancak bu durumda iyi haber alabildiğimiz ve yıldızı parlayan bir film var.  Bağımsız bir Joker origin hikayesi.

Joker'in Origin Filmi
Joker’in Origin Filmi için düşünülen isimlerden biri Joaquin Phoenix

Yapımcılığını Martin Scorsese‘nin üstlendiği ve yönetmen koltuğunda Todd Phillips‘in olduğu bir film. Son zamanlarda Oscar adaylığı bulunan Joaquin Phoenix‘in Joker rolü için kedisi ile görüşmelerde bulunulduğunu açıkladıktan sonra, Joker origin filmi bizlere göz kırpmaya başladı.

Resmi olarak herhangi bir açıklamada bulunulmamış olsa bile, şu an için 1 Mayıs 2018’de çekimlere başlanılacağı belirtiliyor. Herhangi bir değişiklik olmaz ise çok yakında resmi açıklamaları duyabiliriz.

The Joker Kimdir?

JokerDC Comics tarafından yayımlanan çizgi romanlarda görülen en ikonik, kötü karakterlerden biridir.          İlk olarak 1940 sonbaharında Bob Kane & Bill Finger tarafından biz okuyucuların beğenisine sunulmuştur.
Hala origin hikayesi hakkında gizemleri korumaktadır ve hala gerçek adı bilinmemektedir.

Esnaf bir baba ile tasarımcı bir annenin ortak çalışması. Boş vakitlerinde bal porsuğu ile komodo ejderi dövüşse hangisi kazanır diye düşünen, Koluna anime ve çizgiromanlarla alakalı dövme yaptıracak kadar fütursuz bir adam...