Comic-Con Etkinliğinde Yayınlanan IT CHAPTER 2 Fragmanı

Stephen King’in çok satan romanından yayınlanan IT adlı yapımın devamı görüldü. IT Chapter 2 fragmanı, San Diego’da gerçekleşen Comic Con’da gösterildi. 

Ünlü yazar Stephen King’in beyaz perdeye uyarlanan eserlerinden birisi olan IT sinemaya büyük ilgi görmüştü. Film aradan uzun zaman geçtikten sonra tekrardan çekilerek beyaz perdeye aktarıldı ve yapımcıların yüzünü güldürdü. 

Filmin devam filminin gelip gelmeyeceği uzun zamandır merak edilirken IT : Chapter Two ismiyle macera devam edecek. Filmin devam fragmanı San Diego’da gerçekleştirilen Comic Con’da yayınlandı. 

İlk filmde Pennywise’dan kurtulan çocuklar ikinci film ile birlikte Derry, Maine’e geri dönüyor. IT : Chapter Two filminde Mike Hanlon rolünde Isaiah Mustafa, Beverly Marsh rolünde Jessica Chastain, Richie Tozier rolünde Bill Hader ve Bill Denbrough rolünde ise James McAvoy oynayacak. Filmde ayrıca Bill Skarsgard tarafından canlandıracak Pennywise karakteri bir kez daha görünecek. 

IT CHAPTER 2

Devam filmi ile ilgili yapılan açıklamada bu kez Pennywise karakterinin tek bir kişiye odaklanmayacağı belirtiliyor. Bakalım IT : Chapter Two filminde bizleri neler bekleyecek. IT Chapter 2 filminin fragmanını yazımızın sonundan izleyebilirsiniz. Fragman hakkındaki düşüncelerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

 

Stephen King’in IT Yapımına Bir De Anime Olarak Bakın