In the Heart of The Sea için Tanınmaz Hale Gelen Chris Hemsworth

Marvel’ın popüler kahramanı Thor’u canlandıran Chris Hemsworth’un yeni filmine ait görsel herkesi şaşırttı. Aktör, 11 Aralık 2015 tarihinde Amerika’da, 1 Ocak’ ta da ülkemizde gösterime girecek “In the Heart of the Sea” filminde aşağıdaki gibi karşımıza çıkacak.

chris-hemsworth-In the Heart of the Sea
Chris Hemsworth In the Heart of the Sea filmi için böyle zayıfladı

Özel bir diyet programına giren ünlü aktör; instagram hesabından paylaştığı görseldeki görünüşe ulaşabilmek için günde 500 kalori kaybettiği açıklandı. Bir günde 15 saat boyunca hiçbir şey yemediğini, yatağa aç girdiğini belirten Avustralyalı oyuncu, gün içinde küçük atıştırmalıklarla idare ettiğini anlatmıştı.

In the Heart of the Sea

Nathaniel Philbrick tarafından yazılan, orijinal adı In the Heart of the Sea: The Tragedy of the Whaleship Essex adlı kitaptan sinemaya uyarlanan film, 1820 yılında gerçekleşen gerçek bir olaya dayanıyor. (Bu olay ünlü yazar Herman Melville’in doğuracağı Moby Dick efsanesine de ilham vermiş.)

in-heart-sea-2015-movie-trailer-hemsworth

1820 yılında Nantucket isimli balina avlamakta olan bir geminin, dişli bir İspermeçet balinasının saldırısı sonucunda parçalanmasını konu alan film, Pasifik Okyanusu’nun kalbinde yaşanan bir yaşam savaşını konu alıyor.

Fimde, Hemsworth; Kaptan Owen Chase karakterine hayat veriyor.

Fanzade.com editörü