SAMUEL L. JACKSON’DAN Son Açıklama: CAPTAIN MARVEL’ın Zaman Yolculuğu Yapabildiğini Uydurdum

Beyazperdede seyircisi ile buluşmasına sayılı günler kala Captain Marvel filmi hakkında hala açığa çıkan gerçekler var. Serinin hayranları meraklı bekleyişlerini sürdürürken beklemedikleri darbeyi serinin yıldızlarından Samuel L. Jackson indirdi. Jackson geçtiğimiz aylarda Entertainment Weekly isimli kuruluşa verdiği röportajda filmin yıldızı Carol Danvers için “Marvel evreninde zaman yolculuğu yapabilen sayılı kişilerden” ifadesini kullanmıştı.samuel-l-jackson-will-be-25-years-younger-through-the-entirety-of-captain-marvel-social,

Aradan geçen onca zaman içerisinde sayısız hayran teorisi bu ifadeden yola çıkarak kuruldu. Gelin görün ki yakın zamanda KROQ isimli kuruluşa konuşan Jackson ciddi olmadığını belirtti.

“Zaman yolculuğu yapabildiğini uydurdum. Bunu yapabildiğini bir defa söylemiştim. Sadece milleti gaza getirdim.”

Konuşmasının devamında bu yanlış anlaşılmanın nedenini açıklayan Jackson, söz konusu konuşmayı günün bitimine yakın yaptığını, yorgun olduğunu ve tüttürdüğünü ifade etti.samuel-l-jackson-will-be-25-years-younger-through-the-entirety-of-captain-marvel-social,

Bu yanlış anlaşılmadan ötürü sayısız hayran sitesi ve forum tüm teorilerini yeniden yazmak zorunda kalacağa benziyor. Özellikle öne çıkan teorilerden olan Yenilmezler ekibinin Quantum Realm’i kullanarak zaman yolculuğu yapacağı fikri sağlam bir darbe aldı. Türkiye’de 8 Mart 2019 tarihinden itibaren sinemalarda görebileceğimiz film için ise tek yapabileceğimiz biraz daha dişimizi sıkıp neler olacağını görmek.

Her ne olursa olsun Captain Marvel, 26 Nisan 2019 tarihinde izleyebileceğimiz Avengers: Endgame filminin olay örgüsünde önemli bir yere sahip olacak.

Sinema, dizi, oyun sever