Melek ve Şeytan El Ele! GOOD OMENS’ten Yeni Fragman!

Neil Gaiman ve Terry Prarchett’in aynı isimli romanından Amazon’un televizyon/dizi platformu Prime Video tarafından uyarlanan Good Omens‘ten ikinci fragman yayınlandı.

https://youtu.be/hUJoR4vlIIs

31 Mayıs‘ta ekranlarımızda olacak, başrollerinde Melek Aziraphale rolünde Michael Sheen ve Şeytan Crowley rolünde David Tennant olan ve kadrosunda aynı zamanda Benedict Cumberbatch ve Jon Hamm gibi yıldız isimler de barındıran dizinin bu fragmanında Queen’in klasikleşmiş parçalarından Under Pressure kullanılmış. Dizi 6 bölümlük bir mini dizi olacak. 

Dizinin konusu ise şöyle özetlenmiş: ”Kıyamete günler kala Cennet ve Cehennem orduları toplanıyor. Mahşerin Dört Atlısı ise savaşa hazır. Bir melek olan Aziraphale ve bir iblis olan Crowley, kayıp Anti-Mesih’i bulmak ve her şeyi sonlandıracak savaşı durdurmak için güçlerini birleştirmek konusunda anlaşırlar. Terry Pratchett ve Neil Gaiman’ın çok satan romanından uyarlanan Good Omens, sıra dışı bir ikilinin dünyayı kurtarma çabalarını konu ediniyor. Yeni dizinin prömiyer tarihi 31 Mayıs 2019.”

Dizinin afişi:

Geek. Waiting for some action. Yazım hataları olursa kusura bakmayın, fark eder etmez düzeltiyorum.