BLACK PANTHER Yıldızları Altın Küre Ödüllerini Takdim Edecek

NBC’nin 76. Altın Küre (Golden Globe) ödülleri yaklaşırken, The Hollywood Foreign Press Association (Hollywood Yabancı Basın Derneği) sonunda ödül töreni için sunuculuk yapacak isimleri duyurdu. Perşembe sabahı, ilk sunucu grubu halka duyuruldu ve Marvel’ın Black Panther’ini sevenler listede tanıdık isimleri görünce çok sevindi.

Deadline’a göre Chadwick Boseman, baş rolü paylaşan oyunculardan Lupita Nyong’o, Michael B. Jordan ve Sterling K. Brown ile birlikte gecenin ödüllerinden bir tanesini takdim ediyor olacak. Hayranlar Wakandan birleşmesini sahnede görmeyi çok istemesine rağmen Black Panther aktörlerinin birlikte sunuculuk yapıp yapmayacağına dair herhangi bir açıklama yapılmadı.

Marvel filmi “Black Panther” bu yıl birden fazla altın küre ödülü için  aday gösterildi.

Diğer sunuculuk yapacak birinci grup isimler ise Dick Van Dyke, Halle Berry, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Johnny Galecki, Justin Hartley, Taraji P. Henson, Felicity Huffman, Allison Janney, William H. Macy, Chrissy Metz, Mike Myers, Saoirse Ronan, Octavia Spencer, Ben Stiller, Lena Waithe, ve  Catherine Zeta-Jones.

76. Altın Küre ödülleri Sandra Oh ve Andy Samberg’in sunumu ile ve 6 Ocak’ta yayınlanacak.