Captain America: Civil War’dan 3 Yeni Poster ve Fragman Geldi

Avengers ekibinin süper güce sahip insanların kimliklerinin belli olması konusunda yaşadıkları anlaşmazlıkların gitgide büyümesi ve iç savaşa dönmekte olan hikayesini konu alan Captain America: Civil War fragmanı Jimmy Kimmel Live şov programında yayınlandı.

captan1

2017’de kendi solo filmi çıkmadan önce Chadwick Boseman’ın canlandırdığı Black Panther’i Civil War’da göreceğiz. Black Panther’in iki takım arasında tarafsız kalacağı söyleniyordu ancak pek Captain America ile dostmuş görünmüyor.

captan2
“Biz de Arkadaştık”

Tony Stark ve Steve Rogers arasında duygusal bir diyalog geçiyor. Captain America, Tony’e “Üzgünüm, ama o benim arkadaşım” diyor. Tony’den gelen cevap gözlerimizi yaşartıyor: “Ben de öyleydim.” Ayrıca, yerde yatan Rhodey’in muhtemelen ölmüş olduğu sahne de vurucu olmuş.

captan3

Her şey söylendi ve artık kahramanlarımız savaşa hazır. Scarlet Witch’ in uçmasıyla başlayan sahne ve ardından gerçekleşecek mücadele; büyük bir ihtimalle 2012 yılında çıkan Avengers’taki New York Savaşı sahnelerinden beri göreceğimiz en büyük aksiyon olacak.

captan4

Tam bir süper kahraman düşmanı olan Ross, Superhuman Registration Act’ı duyurmak için seçilen en doğru karakter.

captan5
Bucky ve Captain America, Iron Man’ e Karşı

Captain America ve Bucky’nin Iron Man’e karşı inanılmaz bir ekip olduğu sahne de nefesleri kesiyor.

Captain-America-v-Iron-Man-Civil-War-46186
Civil-War-Poster-04c38-691x1024
Captain America: Civil War
Captain America: Civil War

6 Mayıs’ ta ülkemizde vizyona girecek film, meraklıları tarafından heyecanla beklenmekte…

Fanzade.com editörü