BLACK WIDOW Fragmanının Yayınlanma Tarihi Duyuruldu

İşte Black Widow Fragmanı Hakkında İlk Bilgiler…

Black Widow filmi hakkında şimdiye dek, Disney’in D23 konferansında tanıtılan resmi poster ile sınırlı kalmıştı. Onun dışında bazı film çekimi fotoğraflar yayınlanmıştı. Şimdi en geç iki hafta sonra bunlarla yetinmelerden oluşan kabukları kıracağız!

Özellikle iki hafta dedim, çünkü görünüşe göre fragmanın 3 Aralık’ta düşmesi planlanıyor. Şimdi bana soracaksınız ki, bu haber ne kadar doğru? Şöyle bahsedeyim, böyle bir söylenti “We Got This Covered” adlı site ile “Sean B. [@SeanBonau]” adında bir Twitter kullanıcısına ait. Ne kadar doğru olduğunu henüz bilemeyiz. Ama ihtimal aşırı yüksek! Çünkü Mayıs gösterimli MCU filmleri ya Kasım sonu, ya da Aralık başlarından birinde yayınlanıyor.

Şöyle örnek verelim. Avengers: Endgame filminin ilk fragmanı 7 Aralık 2018 tarihinde yayınlar iken, Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı filminin ilk fragmanı ise 29 Kasım 2017 tarihinde yayınlanmıştı. Black Widow, o filmler kadar büyük bir olay olmayacak, ama bu yerleşimin devam edeceğinden eminim.

Black Widow Filmi Hakkında Beklentiler…

Peki fragmandan ne bekleyebiliriz? Natasha’nın (Scarlett Johansson) yaşantısındaki kilit olayın “Kaptan Amerika: İç Savaş” ile “Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı” filmi arasında yaşanması beklenen bir ön hikâye (Prequel) filmi olacağını ve bilim-kurgu teriminden çok aksiyon ağırlıklı olacağını hayal edebiliriz…

Size baskılarcasına prequel diyorum. Çünkü “Avengers: Endgame”deki Natasha Romanoff’a veda ettikten sonra, izleyicilerin 2016/2017 konumuna geri dönmek zorunda kalabiliriz. Sanırım yakında öğreniriz…

Black Widow Alternatif Fragman ve Gösterim Tarihleri…

İlk Black Widow fragmanının bu sene 3 Aralık’ta çıkacağını farz edelim. Akabinde beklenen filmlerin ilk spotlarından “Super Bowl (Süper Kupa)” spotu, ülkemiz saat şartlarına göre 3 Şubat 2020 tarihinde yayınlanacak. İkinci fragmanı ise önümüzdeki Mart ayının ortalarına doğru yayınlanması beklenebilir. Son olarak “Online bilet satışı duyurusu da dâhil” çeşitli spotlar Nisan ayının ilk haftalarında yayınlanacak. Film, önümüzdeki 1 Mayıs tarihinde yayınlanacak.