NİNTENDO Oyunu DRAGALIA LOST, Mangası İle Karşımızda

Nintendo’nun popüler mobil oyunu Dragalia Lost ‘un artık bir mangası var.

Bugün Dragalia Lost oyununun geliştiricisi Cygames, mobil oyundan uyarlanmış manganın ilk bölümünü Cycomi manga sitelerinde yayınladı. Euden ve kardeşi Zethia’dan başlamak üzere  manganın her bir bölümü farklı bir karaktere odaklanacak. Yeni bölümler her ay yayınlanmaya devam edecek. İlk bölümü Japonca olarak buradan görebilirsiniz.

Teknik olarak Dragalia Life ve Adventurers’ Guide çizgi romanından sonra  bu üçüncü manga adaptasyonu oluyor. Hepsi de oyun içerisinde yayınlanmıştı.

İlgi çekici ve çok sevilen karakterler,  sürükleyici olaylar ve Cygames desteği ile oyunun çok güçlü bir hayran kitlesi oluşmuştu. Dragalia Lost geçtiğimiz aralık ayında, Kuzey Amerika ve Japonya pazarındaki genişlemesiyle birlikte 50 milyon doların üzerinde bir gelir elde etti.

Oyun şu anda etkinlikleri ile yeni yılı kutluyor. Bu etkinliklerde hediye veren dev ejderhalar ve 3 diğer oyuncu ile savaşabiliyorsunuz. Bir etkinliği tamamladığınızda da yeni bir karakterin, bir ejderhanın ya da diğer bir çok ödülün kilidini açmış oluyorsunuz. Cygames yakın gelecekte oyuna dair güncellemelerini duyurmayı planlıyor.