BLACK PANTHER 2’den Haberler Gelmeye Başlıyor!

Black Panther bu yılın başında vizyona girdi ve bütün box office rakamlarını alt üst etti. Şu anda Marvel’ın filmden kazandığı para 1.28 milyar dolar. Unutmadan söyleyeyim Avengers 3 & 4(Infinity War & İsimsiz 4. Avagers Filmi)’ün toplam bütçesi 1 milyar dolar. Rakamlar belli. Black Panther tüm zamanların en çok gişe yapan filmlerinden biri oldu. Bu da Black Panther 2 filminin gelmesine ön ayak olan yegane durum.

BLACK PANTHER 2

Kevin Feige Ryan Coogler’ı İstiyor!

Kevin Fiege, Entertaintment Weekly‘e verdiği röportaj da Black Panther 2‘nin kesinlikle gelecek planlarında yer alacağını söyledi “Açıklayacak bir şey yok, biz bunu kesinlikle yapacağız.”. Feige verdiği röportaj da “İlk film Marvel Studios toplantılarımızın favori yerinde oturuyor ve biz artık ikinci film hakkında konuşuyor ve hayal ediyoruz.”

Feige, bunları söylese de 2. film hakkında hiç ipucu vermiyor fakat Marvel’ın Black Panther 2 için sağlam birkaç hikayesinin olduğunu söylüyor. “İlk film için bu konulari çok kez konuşmuştuk 2. film içinse kafamızda çok sağlam fikirlerimiz var.”

Kesinlikle Ryan Coogler Yönetmeli!

Kevin Feige geçen ay 2. Black Panther filmini kesinlikle Ryan Coogler‘ın yönetmesini istediğini söylemişti.