HEROES REBORN Fragmanı; Bir Yeniden Varoluş ve Kaçış Öyküsü

HEROES REBORN dizisinin görüntülerini içeren bir fragmanı yayınlandı. Heroes’un 1 yıl sonrasını anlatacak olan dizinin Comic-Con’da yayınlanan 3 dakikalık fragmanında, özel güçlere sahip insanların, onları avlamak için çalışan iki avcıdan kaçışını izliyoruz.

HEROES REBORN

Heroes Reborn’un Başlama Tarihi

“Dizi ne zaman başlayacak” diyenlere  24 Eylül Perşembe günü yayınlanmaya başlayacağı haberini verelim.

Sizi bilmem ama özellikle videonun son kısmı, Haitili ve Hiro Nakamura’yı yeniden görmek beni heyecanlandırdı.

Heroes, 2006 sonlarına doğru Amerikan NBC kanalında yayınlanmaya başlamış olan bir dönemin popüler dizilerinden biriydi. 2010 yılında sonlanan dizi 5 yıl aradan sonra Heroes Reborn yani “yeniden doğuş” adıyla geri dönüyor.
Özel güçlere sahip insanların bulunduğu bir dünyada geçen olayları konu alan dizi, toplam 4 sezon sürmüştü.

Ana kadrodaki karakterleri tekrar görebilecek olmak cidden sevindirici. Son fragmanda Masi Oka’nın oynadığı Hiro Nakamura karakterini de görüyoruz. Umuyoruz ki Heroes Reborn en az eski güzel bölümler kadar iyi başlar ve devam eder.

Heroes Reborn öncesinde Heroes’u izlemenizi öneririz.

Heroes, 25 Eylül 2006 tarihinde Amerikan NBC kanalında yayınlanmaya başlamış olan televizyon dizisidir. Dizinin ilk bölümü 14,3 milyon seyirci çekmiş ve NBC kanalında son beş yılın en fazla reyting yapan dizisi olmuştur. Heroes’un Türkiye’deki ilk bölümü 4 Mart 2007 Pazar günü 21:00’da CNBC-e’de yayınlanmıştır. 

Siz daha önce Heroes dizisini izlemiş miydiniz? Reborn için heyecanlı mısınız?
Diğer dizi haberleri için sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Fanzade.com editörü