BAD BOYS 3 Bir Başka Tanıdık Karakteri Ekranlara Taşıyor!

Yanlış başlangıçlarla devam eden uzun bir yoldan sonra, Bad Boys 3 sonunda çıkıyor. Will Smith ve Martin Lawrence kişisel olarak projenin önümüzdeki yılın başındaki hedefini sosyal medya aracılığıyla duyurdu. Son Bad Boys filmi üzerinden birkaç yıl geçmişti ancak birçok şey değişmiş görünüyor. Bad Boys 3, Joe Pantoliano’yu filmdeki Captain Howard rolünü oynaması için tekrar işe aldı.

Önceki iki Bad Boys filmi kural tanımaz ve aksiyon sever iki Miami narkotik polisi (Will Smith ve Martin Lawrence) anlatmıştı.  Bu onları sıklıkla üstleriyle anlaşmazlığa sürüklemişti. Ne zaman bir tekne batsa ya da bir patlama olsa bu iki aksiyon sever iki polisin ensesinde komiser Captain Howard bitiveriyor. Captain Howard ayrıca insanların ofisinde ayakkabı giymesini sevmiyor.

joe pantoliano captain howard ile ilgili görsel sonucu
Captain Howard (Joe Pantaliano)

Filmin çekiminin Ocak ayında başlanması beklenmekte. Böylece yakın zamanda film çekimlerine dair daha çok duyuru yayınlıyor olacağız.

Bad Boys For Life filminin tahmini çıkış tarihi ise 17 Ocak 2020. Elbette filme dair daha çok detay paylaşılacak. Bunun için bizleri takipte kalın!