FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

SPIDER-MAN: FAR FROM HOME Fragmanının Ertelendiği Duyuruldu!

0

İlk bakışta, Aralık başında gibi çıkacağı tahmin ediliyordu ancak öyle görünüyor ki  Marvel Stüdyolarının Spider-Man: Far From Home filminin fragmanını yayınlaması için (özellikle de Captain Marvel ve Avengers: Endgame'i hesaba katarsanız) henüz çok erken.

Yine de, Marvel Stüdyoları etrafında şuanda büyük bir heyecan dönüyor Captain Marvel'i bahar ayında, Avengers: Endgame'i 26 Nisan 2019'da ve onu takiben de Spider-Man: Far From Home'u göreceğiz.

Spider-Man Far From Home

Yeni Peter Parker'ın büyük macerasının tanıtımını yapmak için Sao Paulo-Brezilya'daki Comic Con'dan daha iyi bir seçenek yok gibi gözüküyor. Yine aynı şekilde öğrendik ki Sony ilk "Homecoming"  fragmanını devamını yayınlayacaktı. Çok mantıklı gözükse de planlarda bazı değişiklikler var gibi gözüküyor.

Sektörün içindeki güvenilir danışman Daniel RPK2'ya göre fragman ertelendi. Ya da en azından internete çıkması ertelendi. Öyle görünüyor ki Comic-Con'da gösterilse bile internete daha geç bir tarihte düşecek. Tarihi henüz onaylanmasa da Twitter'da içerden gelen bilgilere göre gelecek hafta, bu perşembe ya da bu Cuma popüler tahminler arasında.

Önceki yazımız olan RICK and MORTY 4. Sezon Tarihi Açıklandı! Yeni Sezon Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey! yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.