AVENGERS: ENDGAME Yönetmenleri Gözlerini Doctor Doom ve Kraven’e Dikti

Marvel Studios başındaki isim Kevin Feige geçenlerde X-Men ve Fantastik Dörtlü serilerine dair bir planları olmadığına dair söylemlerde bulunmuştu. Fakat Avengers: Endgame yönetmenlerinin akıllarında kesinlikle çılgın fikirler var.

https://theplaylist.net/wp-content/uploads/2018/08/Kraven-the-Hunter-Spider-Man-1200x520.jpg
ENDGAME Yönetmenleri Gözlerini Doctor Doom ve Kraven’e Dikti

Marvel Studios, bünyelerine 20th Century Fox’dan dahil ettikleri yeni karakterlerle ilgili adımlarını temkinli atacağa benziyor. Joe ve Anthony Russo bu aralar Avengers: Endgame filmi ile meşgul olsalar da geleceğe dair planlar yapmaları için bir engel teşkil etmiyor bu. İkilinin kafasında Spiderman evreninden karakterlere dair planların da olduğuna yönelik sinyaller var.

ENDGAME Yönetmenleri Gözlerini Doctor Doom ve Kraven’e Dikti

Joe Russo kendisine yöneltilen hangi karakterin Marvel Sinematik Evrenine dahil edilmesini istersiniz sorusuna:

Kraven, çünkü arkasındaki hikayeye bayılıyorum. Düşüncem Spider-Man ile Kraven hikayesinin izlemesinin inanılmaz bir şey olacağı”  

cevabını vermişti.

Russo kardeşlerin planları bu yönde olsa da Sony Pictures kanadı da boş durmuyora benziyor. Söz konusu Spider-Man evreninin bu baş kötüsünü konu alan yeni bir film yapılacağı söyleniyor. Yani Joe’nin hayallerinin gerçek olup olmayacağını zaman söyleyecek.

https://i.pinimg.com/736x/63/c6/6c/63c66cb4a30362ec31051c1c908848db--marvel-villains-marvel-dc.jpg

İkilinin ilgisini çeken ve beyazperdeye aktarmak için sabırsızlandıkları bir diğer karakter ise Doctor Doom. Bu isteklerini “Karakterin arkasındaki Shakespear-vari mitolojiye hayranım” cümleleri ile ifade eden Joe konuşmasının devamında ise Wolverine ve Fantastik Dörtlü’ye odaklanan filmler yapma konusunda istekli olduklarını ifade ettiler.

Görünen o ki Russo kardeşler gözlerini şimdiden MCU evrenini genişletecek işlere dikmiş vaziyette. İzleyiciler için böylesi hamlelerin anlamı ise karşılarında çok sayıda süper kahraman filmi görecek olmaları.

Sinema, dizi, oyun sever