AVENGERS 4 Fragmanı Bu Ay Geliyor Olabilir mi?

Geçen yıl Marvel hayranları, Avengers: Infinity War fragmanını beklerken çıldırıyorlardı . Şimdi bu durum Avengers 4 fragmanı ile kendini tekrarlıyor. Hayranlar fragmanın yayınlanacağı tarihi öğrenmek için yaygara yapıyorlar ama ne zaman yayınlanacağına dair bir dedikodu henüz yok. Marvel Stüdyoları Başkanı Kevin Feige, bu sene yayınlanacağını söylemişti. Bir Marvel hayran sitesi, fragmanın bu ayın sonuna kadar yayınlanacağını hakkında bir duyum aldıklarını belirtti.

MCU Cosmic’e göre , Avengers 4’ün ( Avengers: Annihilation olarak adlandırılabilir ) fragmanı kasım ayı sonu gelmeden karşımıza çıkacak. Site, bunun  kesin bir tarih olduğunu iddia etmiyor, ancak bazı fikirleri olduğunu söylüyorlar. Infinity War’ın fragmanı 29 Kasım 2017 tarihinde yayımlanmıştı. Disney benzer bir takvime bağlı kalırsa böyle benzer zaman diliminde karşımıza çıkabilir.  Fragmanın ilk yayınlanışı muhtemelen çevrimiçi olacak. Bu da Good Morning America’da veya bir Amerikan futbolu maçı sırasında yayınlanabilir anlamına geliyor.

Ä°lgili resim

Bilmeyenler için söyleyelim. Disney, Good Morning America’yı yayınlayan kanal olan ABC’nin de sahibi. Stüdyo, sabah haberlerini çekimler veya yeni detaylarını vermek için kullandı. Mesela Captain Marvel fragmanı Good Morning America’da yayınlandı.

Fragmanı 26 Kasım ile 2 Aralık arasında bir Amerikan futbol maçı sırasında da karşımıza çıakrabilirler. Sözün özü; Avengers 4 fragmanı için resmi bir çıkış tarihi yok, ama Avengers 4’ün ne zaman çıkacağını söyleyebiliriz ! Çok beklenen bu yapım 3 Mayıs 2019’da vizyonda olacak.