ANT-MAN 3’ün Yıldızından “Çok Yakında” Açıklaması

Michael Douglas

Ant-Man 3’ün şu anda yeniden yazım sürecinden geçtiğini biliyoruz. Ant-Man and The Wasp’ın yıldızı Michael Douglas, muhtemelen bu üçlemeyle ilgili beklediğimizden daha kısa sürede haber alabileceğimizi açıkladı.

Ant-Man serisi ve Ant-Man and The Wasp’ın yönetmeni Peyton Reed, Ant-Man 3’ün de yönetmenliğini üstleniyor. Covid-19 salgınına rağmen, serinin üçüncü filmi için çok beklemeyeceğiz gibi duruyor. En azından Michael Douglas’ın verdiği son bilgilere göre böyle.

Son zamanlarda Instagram’da bir soru cevap sırasında, efsanevi Hank Pym’in aktörü Ant-Man 3 hakkında söyleyecek çok fazla şey olmadığını doğruladı. Ancak yine de önümüzdeki haftalarda büyük bir haber alabileceğimizle ilgili bazı ipuçları verdi. Ant-Cam isimli Twitter hesabı da bu videoyu yayınladı.

Bu konuda konuşamam” diyen Douglas. “Çünkü Marvel’dakiler beni vurabilir. Fakat sıkı durmalısınız çünkü yakında bazı yeni bilgiler ortaya çıkabilir.” diye ekledi. Bu sözlerden bir vizyon tarihi çıkarmak zor ama neyi ima ettiği az çok anlaşılır duruyor. Yani yapımın vizyona girme tarihi çok ileri alınmayacak.