ADDAMS FAMILY Animasyon Filmine İlk Bakış!

1938′ de Charles Addams tarafından karikatür serisi olarak yaratılmış olan Addams Family, 1964′ de diziye uyarlanmasıyla ünlenmişti. Defalarca dizi ve filmi çekildi, çizgi film olarak yayınlandı, bilgisayar oyunları çıktı ve hatta müzikali sahnelendi. Ve şimdi animasyon filminin yapılacağını duyduğumuzda oldukça heyecanlanmıştık. Yayınlanan görsele bakılırsa bu heyecanımız yersiz değilmiş.

ADDAMS FAMILY

Addams Family’nin seslendirme kadrosunda dünyaca ünlü isimler

Animasyon filminde Oscar Isaac  Gomez Addams’ı, Charlize Theron Morticia Addams’ı, Chloë Grace Moretz  Wednesday Addams’ı, Finn Wolfhard Pugsley Addams’ı, Nick Kroll  Uncle Fester’ı, Bette Midler Büyükanne’yi ve Allison Janney ailenin baş düşmanı Margaux Needler’ı seslendiriyor.

Sosis Partisi filminin yönetmenleri Conrad Vernon ve Greg Tiernan bu filmde bize, aile geniş bir kutlama için hazırlanırken gösteri sunucusu olan Margaux Needler tarafından tuzağa düşürüldükleri taze bir hikâye sunacaklar.

Vernon, bir basın açıklamasında film hakkında şunları söyledi: “Filmin mükemmel olması için Charles Addams New Yorkers karikatürlerinden esinlendim ve Gomez ile Morticia‘nın nasıl tanıştıklarını, evlerini bulup ailelerini nasıl kurduklarını anlatmaya karar verdim. Bu eşsiz yaklaşım, filmi yönlendirmek için beni çeken şeydi. Yeniden tasarlayarak  her bir karakterin kendi spin offlarını göstermeye çalıştık ve Addams‘ın uzun süreli hayranlarına hitap edecek ve aynı zamanda onları yeni bir nesle tanıtacak olan filmimiz ortaya çıktı.”

Film, 11 Ekim 2019’da vizyona girecek. Bu süreçte bize fragmanları beklemek düşer!