Savaş Efendi’si UNIT’de

Gelecek yılın mayıs ayında, hepimizi kurtarma sorumluluğunun yükü UNIT ile işbirliği yapan Savaş Efendisi’nin omuzlarında olacak.

Başlıktan anladığınız üzere, Kate Stewart ve UNIT ekibi “UNIT-Yeni Seri-Siber Gerçeklik” serisinin altıncı sezonunda siberlerle karşı karşıya kalacak. Doctor Who Magazine ‘in özel haberine göre, Kate Stewart pek de güvenemediği birinin bilim danışmanlığına muhtaç olacak… Efendi’nin.

Efendi, kendi serileri “Gallifrey: Time War” ve “The War Master” –Derek Jacobi tarafından seslendirildi- da yer almasından sonra Dünya’ya yolculuk edecek. Bu macerada kendisine Jemma Redgrave’in seslendirdiği Kate Stewart’, Ingrid Oliver’ın seslendirdiği Osgood, Ramon Tikaram’ın seslendirdiği Albay Shindi, James Joyce’un seslendirdiği Josh Carter, Warren Brown’ın seslendirdiği Sam Bishop’dan oluşan tüm UNIT ekibi ve elbetteki Siberadam seslendirmesiyle Nicholas Briggs eşlik edecek.

Bölümlere Dair:

“UNIT- Siber Gerçeklik” in yeni sezonundaki bölümlerin isimleri ve yazarları ise şöyle;
6.1 – “Game Theory” yazar Matt Fitton
6.2 – “Telepresence” yazar Guy Adams
6.3 – “Code Silver” yazar Guy Adams
6.4 – “Master of Worlds” yazar Matt Fitton
Bu sezon gelecek mayısta çıkana dek, bu ay yayınlanacak sezon olan “UNIT-Encounter” ı takip edebilirsiniz. Bu sezonda Dalekler, Sontaranlar ve UNIT’in en azılı düşmanı sizleri bekliyor olacak. Kaçırmayın.