Netflix’in Fantastik Polisiye Filmi Bright’dan Yeni Fragman!

Netflix, Suicide Squad’dan tanıdığımız David Ayer’in yönettiği fantastik polisiye drama filmi Bright için ikinci fragmanı yayınladı.

Bizi “Tolkien’in aslında yazdıkları kurgu değil de gerçek tarih olsaydı hayat nasıl olurdu?” diye düşünmekten kurtaracak gibi görünen Bright’ın ikinci fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz.

İnsanların, orkların, elflerin ve perilerin zamanın başından beri bir arada yaşadığı alternatif bir dünyada film insan polis Ward (Will Smith) ve yeni partneri Jakoby’nin (Joel Edgerton) başından geçenleri konu alıyor. Bu arada unutmadan eklemek de gerek, Jakoby Los Angeles Polis Depratmanı’nın ilk ork polisi.Bright

Yaklaşık 100 Milyon Dolarlık bütçesi ile Netflix’in en pahalı filmi olmaya aday olan Bright’da aynı zamanda Noomi Rapace, Lucy Fry, Edgar Ramirez, Ike Barinholtz, Enrique Murciano, Jay Hernandez, Andrea Navedo, Veronica Ngo, Alex Meraz, Margaret Cho, Brad William Henke, Dawn Olivieri ve Kenneth Choi de bulunuyor.

22 Aralık’da Netflix’de prömiyerini yapacak Bright bizi oldukça heyecanlandırdı. Tek umudumuz Will Smith ve Dacid Ayer’in ikinci bir Suicide Squad vakasının altına imza atmayacak olmaları, sonuçta fragmanlar oldukça heyecan verici.

İlk fragmanı izlemeyenleri de buraya alalım: