FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

JIM CARREY, SEGA'nın Ünlü Kirpisi SONIC'in Filminde Rol Alacak

0

Yeni bir CGI / Live-action filmi daha geliyor. Bu kez konu dünyaca ünlü oyun firması SEGA'nın mavi kirpisi ve maceraları. Sonic, Nintendo için Super Mario neyse SEGA için de odur.

Jim Carrey
Jim Carrey Sonic The Hedgedog filminde Robotnik rolü için anlaşacak.

Jim Carrey ve Sonic The Hedgehog. İlginç bir kombinasyon. Haber kaynakları, Jim Carrey'in popüler Sega video oyununun canlı aksiyon / CGI uyarlamasındaki  kötü adam olan Robotnik'in rolü için Paramount ile rol almaya pazarlık ettiğini söylemekte.  Neal Moritz, Mie Onishi ve Tim Miller'ın yapımcılığını üstlendiği filmde Pat Casey ve Josh Miller senaryoyu yazan isimler. Filmde Sonic, Dr. Eggman'ın dünya hakimiyeti planlarını tamamlamasını engellemeye çalışacak.

Sonic the Hedgehog(Kirpi Sonic) serisi mobil yükleme dahil 80 milyonun üzerinde fiziksel oyun olmak üzere 350 milyondan fazla satmış. Popülerliğini günümüzde kadar da  ürünler, çizgi film ve animasyon serileri ile taşımıştır.

Filmin IMBD sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Film, ölümüzdeki yıl kasım ayında bizlerle olacak gibi görünüyor.

Önceki yazımız olan RICK and MORTY 4. Sezon Tarihi Açıklandı! Yeni Sezon Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey! yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.