“GAME OF THRONES 8. Sezon” Bütün Yıllardan Daha Fazla ÖLÜM Olacak!”

Kış artık geldi! Sevdiğimiz karakterlerden hiçbiri artık güvende değil. Kendimizi en kötüsüne alıştırmamız gerektiği Sophie Turner nam-ı diğer Sansa Stark ablamız’dan geldi. Kendisi yeni açıklamalarda bulundu. Söylediklerine göre tüm zamanların en kanlı sezonu bizi bekliyor. Evet Game of Thrones 8. sezon, Kızıl Düğünden daha kanlı!

Game of Thrones, 2017 yılında 7. sezonuyla hayranlarının beklentilerini tam olarak karşılamasa da sezon finaliyle 8. sezon için çok büyük bir heyecan yaratmıştı. Ama maalesef 2018 yılında yeni sezonu göremeyeciğimizi açıklamışlardı.

Arya Stark karakterini canlandıran Maisie Williams Nisan 2019‘da 8. sezonu görebileceğimizi söylentilerini Twitter üzerinden yalanlamıştı.

Indiewire‘ın haberine göre, Sansa Stark karakterine can veren Sophie Turner verdiği röportajda “Size herkesin bir araya gelebileceğinin garantisini verebilirim. Herkes yaklaşan kıyametle savaşmak için bir araya geliyor. Bu küçük gruplar arasında doğru düşündükleri şeylerle mücadele etmek için çok büyük bir gerilim var. Game of Thrones’u önceki yıllara göre çok daha fazla kan, çok daha fazla ölüm ve çok daha fazla duygulu bir sezon bekliyor.”

Game of Thrones 8. sezon hakkında pek bir şeyler bilmesek de Game of Thrones oyuncuları küçük küçük şeyler söylemekteler. Şu anlık gelecek sezon hakkında bildiğimiz tek şey altı bölümden oluşacağı.

 

Targaryen hanesinden Daenerys, isminin birincisi, Meereen Kraliçesi, Andalların, Rhoynar ve ilk insanların kraliçesi, yedi krallığın hükümdarı, diyarın koruyucusu, Büyük Çim Denizinin Khaleesi’si, Zincirkıran, ejderhaların annesi rolünde Emilia Clarke geçen hafta paylaştığı bu fotoğrafla birlikte çekimlerin bittiğini duyurmuştu.