WandaVision Dizisinin Bir Dublörüne Göre Aksiyon Sahneleri Planlanıyor Olabilir! Hem de…

WandaVision dizisinin bazı yeni dublör oyuncuları, bir Cadılar Meclisi etrafında dönen bir takım planları ortaya koyuyor. Belki de aktris Kathryn Hahn’ın merakla beklenen Disney+ serisinin bir parçası olacağının bir işareti…

S. W. O. R. D. Üssü İle Alakalı Bağlantısı…

Çoğu Marvel Stüdyoları projesi gibi, WandaVision dizisi hakkında ayrıntılar gizli tutulur. Disney+ dizisinde ne kadar az gözükse de, Scarlet Witch‘in Vision ile birlikte hayaller âleminde yaşadığı  çoğunlukla sitcom tarzı ortamda gerçekleşeceğini biliyoruz (Çünkü Vision, Thanos tarafından Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı’nda öldürülmüştü). Bununla birlikte, S.W.O.R.D. üssünün o hayal dünyasının dışında gerçekleşecek sahneler olacağını ve bazı dublör oyuncuları artık büyük bir aksiyon sırası planlarını doğruladı.

iStunt’a göre dublör çift Nicole Reddinger, WandaVision’a “Cadı Meclisi Üyesi” olarak katıldı. Set fotoğrafları aslında geçen yıl meclisin ortaya çıktığını ve potansiyel olarak Karthryn Hahn‘ın daha önce Marvel Stüdyoları Başkanı Kevin Feige tarafından Disney+ dizisinde “meraklı bir komşu” olarak tanımlanan bir karakter olan Agatha Harkness karakterini canlandıracağını ortaya koydu.

WandaVision dizisi, doğrudan Doktor Strange: Deliliğin Çoklu Evreninde filmine bağlanacak. Bu yüzden o cadılar, görünmeyen bir kötü adam adına Wanda Maximoff’u manipüle ediyorlar. Yani o kötü adam Nightmare (Kâbus) olabilir!

Beklemek ve görmek zorundayız, ancak dizinin bizi (ve Wanda’yı) çok beklenmedik yerlere götüreceği açık. Ayrıca, WandaVision dizisi daha fazla çekim yapılmasına devam edecek. Özellikle de; Disney+ sanal televizyon kanalı hizmetinde Aralık ayında yayınlanması planlanıyor.