ÖRÜMCEK ADAM’ın Üçüncü Devam Filminin Çekimlerinin Tarihi Belli Oldu

Bir Sony – Disney ortak ürünü olan MCU’nun yeni Örümcek Adam serisinin üçüncü devam filmi, Uncharted filminin tarihi ile değiş-tokuş yapmıştı. Örümcek Adam’ın üçüncü devam filminin 5 Kasım 2021 tarihinde beyaz perdelere gireceğinden dolayı çekimlerin önümüzdeki Eylül ayında başlatılması planlanıyor.

Örümcek Adam 3 Filminde Son Gelişmeler Neler?

Biliyorsunuz ki Koronavirüs salgını, uzun bir gösterim tarihi gecikmeleri ile sonuçlandı, ancak Hollywood için daha büyük bir sorun yapımlara nasıl devam edileceğini bulmak olacaktır. Aktörler, birden fazla projeyle kalabilmeleri için zaman çizelgelerini düzenleyerek çatışmamaya özen gösterecekler. Söz konusu Tom Holland olduğunda, en kısa zamanda Uncharted ve Örümcek Adam 3’te çalışmalara geri dönmesi gerekiyor.

Neyse ki, her ikisi de Sony Pictures tarafından piyasaya sürülüyor ve bir sonraki Örümcek Adam filmindeki çalışmanın İngiliz aktörü barındırmak için onsuz başlayabileceği bildirildi.

Şimdi ComicBook.com’dan gelen yeni bir raporlara göre başka sorunların veya gecikmelerin önüne geçildiğinde, Örümcek Adam 3’ün önümüzdeki Eylül’de çekime başlamaya hazır olduğunu gösteriyor. Bilgiler, şu anda belli olmayan bir dökümden geliyor.

Örümcek Adam 3 hakkında çok az şey biliniyor. Ancak beklenen senaryo teorisi, duvar tırmanıcının Mysterio cinayeti için iftiraya uğradıktan sonra kaçmaya devam etmek zorunda kalacağı (Ki, Avcı Kraven karakterinin onu takip etmesi planlanıyor). Elbette zamanla her şey ortaya çıkacak, ama Örümcek Peet için kesin çok farklı bir macera olacak…