TOM WELLING & MICHAEL ROSENBAUM “SMALLVILLE” Animasyon Serisi İstiyor

Smallville’in finalinden yaklaşık yedi yıl sonra, yıldız Tom Welling ve Michael Rosenbaum hayranlarına beraber yeni bir proje yapmak istediklerini söylüyorlar, ama animasyon olarak.
Washington, D.C.’deki AwesomeCon’da hafta sonu bir söyleşiye katılan meşhur aktörlere , Warner Bros’un, DC markalı işleri içinde  Sezon 11 veya animasyon bir film olarak yeniden canlanma olasılığı soruldu.

Yedi sezon boyunca Lex Luthor’u canlandıran Rosenbaum, aslında Smallville’in yaratıcılarından Alfred Gough ile animasyon serisine dair bir anısından bahsetti;
“Yemin ederim ki, bunu Al’a getirdim,“Animasyon bir Smallville yapmalıyız ”dedim,” diye hatırladı. “Hayal edebilir misin? Bu çok büyük! Smallville: Animasyon Serisi, tüm gerçek seslerle ve tüm misafir yıldızlarıyla (vb.) getirin, havalı olacak.” diye ekledi.


10 yıl boyunca Clark Kent rolünü canlandıran Tom Welling ise; “Demek istediğim, animasyon eğlenceli olabilir, ” diye olası bir projeye yeşil ışık yaktı.

Aslında düşünüldüğünde içinde barındırdığı tüm oyuncularla yeniden böyle bir işe kalkışsalar hem nostaljik olarak damarımıza basacaklar, hem onca başarılı aktör ve aktrisleri tekrar yeni bir yapımda izleme veya dinleme şansı sunacaklar.

Luthor’u oynamak için kafasını traş etmek zorunda kalmayacağını fark eden Rosenbaum; “Bunu yapmalıyız” dedi, “Pekala” diye cevap veren Welling’e.
Tom Welling,Ve birbirimize bakmak zorunda kalmayacağız” diye eğlenceli bir ekleme yapıyor.

Superman’ı genç ve bir yetişkin olarak benimseyen Smallville, ikonik takım elbise ve pelerini giymeden önce, 2001’de ilk bölümünü yayınladı ve ilk önce The WB’de ve daha sonra The CW’de olmak üzere 10 sezon boyunca yayınlandı. DC, 2012 yılında  Smallville Season Eleven çizgi roman serisinde dizinin hikayesine devam etti.

TOM WELLING
Devam niteliğinde çıkarılan serinin ilk sayısının kapağı
Esnaf bir baba ile tasarımcı bir annenin ortak çalışması. Boş vakitlerinde bal porsuğu ile komodo ejderi dövüşse hangisi kazanır diye düşünen, Koluna anime ve çizgiromanlarla alakalı dövme yaptıracak kadar fütursuz bir adam...