THE WITCHER 2. Sezon Fragmanı: Geralt ve Ciri Omuz Omuza

the witcher 2. sezon fragmanı afişi

The Witcher 2. sezon fragmanı, yeni bir afiş eşliğinde yayımlandı. Görünüşe göre sonraki sezonda Geralt ve Ciri, türlü türlü korkunç canavarla savaşmak için bir ortaklık kuruyor.
Rivialı Geralt ve Ciri’nin ortaklığı yeni afişte de vurgulanıyor. Aralarındaki bağın geliştiğini görmek Aralık ayında dönecek olan seride göreceklerimizden sadece biri olacak. Ayrıca fragman Yennefer’ı bekleyen şeyler konusunda da ipuçları sağlamakta. Bunların yanı sıra fragmanda gördüğümüz yaratıklar arasında Vereena the Bruxa, Nivellen ve Leshen var.

The Witcher 2. sezon afişi

Özet
“Yennefer’in Sodden Savaşı’nda hayatını kaybettiğine ikna olan Rivialı Geralt, Prenses Cirilla’yı bildiği en güvenli yere, çocukluğunun geçtiği Kaer Morhen’e getiriyor. Kıtanın kralları, elfleri, insanları ve iblisleri duvarlarının dışında üstünlük için uğraşırken, bu kıtanın kızı(Ciri) çok daha tehlikeli bir şeyden koruması gerekir: İçinde sahip olduğu gizemli güç.”

The Witcher 2. Sezon Fragmanı

Anya Chalotra (Yennefer), Freya Allan (Ciri), and Joey Batey (Jaskier) ikinci sezonda da yer alacak isimler. Seriye katılan oyuncular ise Yasen Atour(Witcher Coen), Agnes Bjorn(bruxa Vereena) Paul Bullion(Witcher Lambert), Thue Ersted Rasmussen(Witcher Eskel) Aisha Fabienne Ross ( Lydia) Kristofer Hivju (Nivellen) ve Mecia Simson (Francesca)

The Witcher 2. sezon 17 Aralık’ta Netflix’de olacak.